O Nas

Malibu Auto Centrum Sp. z o.o. to firma istniejąca na polskim rynku od roku 1997. Nasza firma to Centrum Motoryzacyjne w którym można uzyskać usługi Salonowe oraz Serwisowe. Aktualnie jesteśmy Autoryzowaną Stacją Obsługi KIA, która oferuje: gwarancyjny i pogwarancyjny serwis mechaniczny, serwis blacharsko-lakierniczy, sprzedaż części i akcesoriów KIA. Pragniemy również poinformować, że w zakresie naszych usług serwisowych jest również pogwarancyjny serwis samochodów marki Hyundai. Nasz salon sprzedaży samochodów oferuje aktualnie: sprzedaż samochodów używanych marki KIA i innych marek, komis samochodów różnych marek, kredytowanie, leasingi oraz ubezpieczenia. Ponadto jesteśmy autoryzowanym Dilerem i Serwisem marki AIXAM, MINAUTO, ROMET, BAJAJ oraz SUPER SOCO.

Z dniem 1 lipca 2017 odeszliśmy od bezpośredniej sprzedaży nowych samochodów marki KIA. Niemniej jednak informujemy, że osoby zainteresowane kupnem nowego samochodu marki KIA mogą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony przy sprawdzeniu najlepszej oferty na upatrzone modele.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy działalność o wynajem samochodów różnych marek na bardzo korzystnych warunkach (na czas krótko- i długoterminowy). Ponadto wprowadzamy usługę Auto-Detailing oraz realizujemy indywidualny import modeli samochodów wybranych na życzenie klienta.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy,
Malibu Auto Centrum

Poznaj nasz zespół

Robert Janus

Robert Janus
Kierownik serwisu

 506-560-791
 Robert.janus@malibu.auto.pl

Seweryn Łakomski

Seweryn Łakomski
Kierownik serwiu
Blacharsko-Lakierniczego

 795-480-862
 blakier@malibu.auto.pl

Michał Zakrzewski

Michał Zakrzewski
Manager ds. Handlowych

 696-605-745
 michal.zakrzewski@malibu.auto.pl

Adam Kantorowicz

Adam Kantorowicz
Specjalista Ds. Marketingu
i social media

 Adam.kantorowicz@malibu.auto.pl